MIESZALNIA TYNKÓW

Tynki elewacyjne Lubin – Hurtownia budowlana Kemal

Tynki elewacyjne to najpopularniejszy oraz najtańszy sposób wykańczania ścian zewnętrznych. Elewacyjne tynki zewnętrzne narażone są na większe uszkodzenia i zanieczyszczenia niż te na ścianach wewnętrznych. Dobór odpowiedniego tynku jest bardzo ważny w kontekście całej elewacji. Wybór odpowiedniego tynku elewacyjnego odpowiada za to, czy elewacja budynku będzie cieszyć swoją dobrą kondycją przez lata. Stosując odpowiednie tynki jesteśmy w stanie zapobiec atakom grzybów, glonów i pleśni.

Tynk elewacyjny należy dostosować nie tylko do budynku, ale też środowiska w jakim się znajduje.

W naszej ofercie posiadamy szereg możliwych rozwiązań. Praktyka pokazała nam, że najczęściej wybieranym rodzajem są tynki silikonowe – aż 98% Klientów decyduje się na ten rodzaj tynku elewacyjnego. W naszym generalnym wykonawstwie termomodernizacji stosujemy dokładnie ten sam typ tynku – sprawdza się doskonale.

Wysokiej jakości tynki silikonowe cieszą się swoją popularnością ze względu na uniwersalność. Można je stosować do większości podłoży. Jest to rodzaj tynku który łączy w sobie zalety tynków mineralnych, silikatowych i akrylowych. Wyróżnia je niewielka nasiąkliwość, właściwości hydrofobowe dzięki czemu woda nie wsiąka w powierzchnię tylko po niej spływa. Hydrofobowość sprawia, że są to tynki łatwe w utrzymaniu w czystości, bez zmniejszania paroprzepuszczalności.

Tynki silikonowe wzbogacone są o substancje aktywne biologicznie dzięki czemu są odporne na grzyby i glony.

Tynki silikonowe można stosować jako tynk na wełnę oraz tynk na styropian. Występują w formie gotowych wiader, które po otwarciu można od razu nakładać na przygotowane wcześniej podłoże.

Przykładem tynku, który jest bardzo wysokiej jakości jest np. Caparol Amphisilan k15 -> kliknij >tutaj< i poznaj pełnię jego zastosowań!

Tynk silikonowy Lubin
           Tynk silikonowy Amphisilan K15

Nasza mieszalnia tynków elewacyjnych w Lubinie odpowiada za to, aby tynk był w dowolnie wybranym przez Ciebie kolorze.