HURTOWNIA BUDOWLANA

Kemal – Specjalistyczna hurtownia budowlana w Lubinie

Nasza renomowana hurtownia budowlana dostarcza wysokiej jakości materiały budowlane i chemię budowlaną dla lokalnych projektów w: Lubinie i okolicy. Posiadamy szeroki asortyment zarówno dla Klientów detalicznych jak i hurtowych.

Współpracujemy z renomowanymi markami, pełną ofertę naszej hurtowni znajdziesz w ich katalogach:

CAPAROL, Weber, Stauber, Soudal

Ofertę hurtowni budowlanej kierujemy do Klientów ceniących wysoką jakość, porządne wykonanie i łatwą aplikację. Nie posiadamy tanich i wątpliwej jakości materiałów budowlanych. Dlatego decydując się na zakupy w naszym sklepie budowlanym masz gwarantowaną wysoką jakość w rozsądnej cenie.

W naszym sklepie budowlanym posiadamy szeroką ofertę materiałów i chemii budowlanej dostępnej na miejscu. Specjalistyczne materiały w dużych ilościach sprowadzamy pod zamówienie. Czasy realizacji zleceń pod zamówienie ustalamy indywidualnie, robiąc wszystko czas oczekiwania ograniczyć do minimum.

 

Dlaczego warto wybrać naszą hurtownię budowlaną?

Posiadamy ponad 25 letnie doświadczenie w branży budowlanej zarówno w zakresie sprzedaży materiałów budowlanych jak i generalnego wykonawstwa. Korzystając z wiedzy nabytej przy realizacjach budynków mieszkalnych, domów jednorodzinnych czy obiektów komercyjnych wiemy, które materiały są naprawdę warte swojej ceny.

Zadowolenie naszych Klientów to dla nas ogromny zaszczyt jak i cel działania. Jest to ogromna odpowiedzialność, ale to tylko sprawia, że mamy coraz większą motywację do pracy i poszerzania wiedzy w zakresie chemii budowlanej i materiałów.

 

Hurtownia budowlana Lubin – Doradztwo w zakresie materiałów budowlanych

Nie wiesz jaki materiał budowlany będzie odpowiedni? Nie martw się o to!

Nasz zespół doświadczonych sprzedawców chętnie doradzi możliwe rozwiązania. W bardziej skomplikowanych tematach oraz dużych inwestycjach uzyskasz od nas doradztwo doświadczonych inżynierów budownictwa.

Pełna oferta:

W czym się specjalizuje hurtownia budowlana?

Specjalizujemy się w materiałach i chemii budowlanej – to pewne. Naszą główną dziedziną z pewnością są materiały do elewacji, materiały do hydroizolacji, materiały do naprawy betonu oraz farby.

Z naszą hurtownią budowlaną zrealizujesz od A do Z, elewacje w Lubinie i okolicy. W naszej ofercie znajdziesz styropiany (pod zamówienie), kleje, siatki, tynki i innych niezbędne materiały budowlane do elewacji.

Co dokładnie sprzedajemy?

W naszej hurtowni budowlanej znajdują się specjalistyczne materiały budowlane i chemia takie jak:

  • specjalistyczne masy szpachlowe – służą do renowacji obiektów. W tym celu przydadzą się również systemy tynków renowacyjnych czy izolacje poziome,
  • mineralne mikrozaprawy uszczelniające – elastyczne, jedno – i dwukomponentowe. Służą do hydroizolacji obiektów tak samo jak dostępne u nas płynne folie uszczelniające czy izolacje bitumiczne jedno – i dwukomponentowe,
  • systemy powłok żywicznych – służą do wykańczania posadzek w obiektach różnej użyteczności, zarówno prywatnych, jak i użytkowych. Można z nich skorzystać w galeriach handlowych, sklepach spożywczych, zakładach przemysłowych, laboratoriach chemicznych czy klatkach schodowych,
  • produkty do ścieków – chemia służąca naprawie powłok ochronnych w oczyszczalniach, która zabezpiecza przed działaniem silnych substancji chemicznych.

Materiały do naprawy konstrukcji żelbetowych

Nasza hurtownia budowlana w Lubinie posiada specjalistyczną chemię i inne materiały budowlane służące do zabezpieczania elementów nośnych budynku. Nasza oferta obejmuje między innymi:

  • impregnaty hydrofobizujące,
  • elastyczne farby ochronne do betonu,
  • chemię w postaci preparatów polimerowych,
  • mineralne warstwy sczepne,
  • zaprawy – ochronne, naprawcze, cementowo – polimerowe, ekspansywne.

Materiały do ochrony konstrukcji żelbetowych

Korzystając z dostępnych profesjonalnych materiałów budowlanych z naszej hurtowni ochronisz konstrukcje żelbetowe przed uszkodzeniami różnego rodzaju. Stosując te materiały nie musisz martwić się obciążeniami mechanicznymi (związane z uderzeniami oraz ruchem kołowym), termicznymi oraz chemicznymi.

 

Kemal – twój partner na budowie

Jeżeli w czasie realizacji inwestycji budowlanej, budowy domu, remontu mieszkania czy prostego odmalowania pokoju cenisz sobie posiadanie solidnego parntera, który dostarczy Ci nie tylko wysokiej jakości materiały budowlane, ale także profesjonalne doradztwo i obsługę to zapraszamy do naszej hurtowni budowlanej w Lubinie przy ulicy M. Skłodowskiej – Curie 97A. Z nami każdy projekt staje się przyjemnością!