O firmie

Firma KEMAL rozpoczęła swoją działalność w 1999 roku.

Od momentu rozpoczęcia naszej działalności zrealizowaliśmy mnóstwo inwestycji zarówno w sektorze prywatnym jak i komercyjnym. Nie odłącznym elementem naszej działalności jest hurtownia budowlana wyspecjalizowanych materiałów w Lubinie.

Na przestrzeni lat zdążyliśmy stać się ekspertami w dziedzinie termomodernizacji, które stały się główną dziedziną naszej firmy.
To kilkunastoletnie doświadczenie na rynku budowlanym pozwala nam na profesjonalną obsługę prowadzonych inwestycji, co skutkuje powiększającym się gronem zadowolonych klientów.

Polityka naszej firmy jest prosta: jakość i terminowość. Dzięki tym cechom zapracowaliśmy sobie na stabilną pozycję na rynku z szerokimi perspektywami dalszego rozwoju.

W naszej hurtowni przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 97A w Lubinie oferujemy Państwu produkty renomowanych i sprawdzonych firm, takich jak: Caparol, Weber, Deitermann-Weber, Rigips, Knauf, Isover, Termoorganika, Neotherm, Jotun, Soudal.

Nasi pracownicy to zespół osób posiadających długoletnie doświadczenie w branży, służących Klientom fachową wiedzą dzięki licznym profesjonalnym szkoleniom.

Zapraszamy do kontaktu.

…jeden partner, wiele możliwości.