Ocieplenia lubin

Ocieplenie domu Lubin

Ocieplenie elewacji to bardzo ważny element każdego domu. To od dobrze wykonanej elewacji w dużej mierze zależy odpowiedni współczynnik przenikania ciepła.

Dobrze wykonane ocieplenie domu w Lubinie zapewni nie tylko niższe rachunki za ogrzewanie zimą, ale też niższe temperatury w lecie.

Wybierając firmę do ocieplenia budynku warto postawić na profesjonalistów – którymi jesteśmy.

W branży termomodernizacji jesteśmy od 1999 roku. Zajmujemy się głównie ociepleniami i dociepleniami budynków mieszkalnych (jednorodzinnych i wielorodzinnych) jak i lokali użytkowych. Z nami zrealizujesz te zadania od A-Z – łącznie z otynkowaniem na dowolny kolor dzięki profesjonalnej mieszalni tynków.

 

Dlaczego warto wybrać firmę Kemal do wykonania ocieplenia domu w Lubinie?

→ Realizacja pod opieką doświadczonych inżynierów budownictwa,

→ Darmowa wizja lokalna z pomiarami prowadzonymi przez inżyniera budownictwa,

→ Decydując się na naszą usługę nie musisz się niczym martwić

→ 25 lat doświadczenia w branży

→ Zrealizowaliśmy ponad 500 000m2 dociepleń w różnych realizacjach (kliknij tutaj i zobacz przykładowe)

→ Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie

→ Materiały wysokiej jakości w uczciwej cenie,

→ Krótki termin realizacji

→ Nie zostawiamy po sobie śladu.

 

Ocieplenie domu w Lubinie i okolicy – Postaw na jakość, postaw na KEMAL.

______

Ocieplenie domu Lubin

Ociepleniem budynku zazwyczaj nazywamy sytuację  gdy warstwa docieplenia jest kładziona po raz pierwszy. Ocieplenie obejmuje wszelkie czynniki wpływające na poprawę izolacyjności termicznej budynku. Dobrze wykonane ocieplenie domu w Lubinie, z dobrze dobranym tynkiem względem otoczenia gwarantuje brak grzybów, porostów, pleśni czy alg.

Czy wiesz, że przez niewłaściwie wykonaną elewację lub jej brak możesz tracić aż do 40% energii potrzebnej do ogrzania budynku? Tylko wyobraź sobie ile pieniędzy ucieka Ci przez ścianę!

Oszczędność na rachunkach to nie wszystko!

Jeżeli dobrze wykonasz ocieplenie domu jednorodzinnego w Lubinie i okolicy to masz aż 6 korzyści:

→  niższe rachunki za ogrzewanie

→  niższą temperaturę wewnętrzna w lecie (oraz niższe rachunki za prąd jeżeli posiadasz klimatyzację)

→  wspieranie walki ze smogiem dzięki mniejszemu zużyciu energii

→ poprawa właściwości ochronnych przed pożarem

→  izolację od hałasu

→  wysoką trwałość systemu ocieplenia

 

Ocieplenie domu Lubin – wymagania

Normy budowlane dotyczące wykonania ocieplenia elewacji ciągle są podnoszone. Jako autor tekstu – mógłbym teraz zasypać Cię drogi odbiorco ogromną dawką prawniczych, budowlanych i innych norm, ale po co? Wiem, że ważne jest dla Ciebie aby Twój dom je wszystkie spełniał, a w gąszczu informacji idzie się łatwo pogubić. Przecież wykonanie docieplenia domu to nie jest twoje jedyne zajęcie w czasie budowy.

Nie przejmuj się normami i pozwól nam się nimi martwić – jesteśmy w tym temacie na bieżąco, wiemy jakie materiały dobrać aby wszystkie zostały spełnione. Płacisz i niczym nie martwisz – prościej ująć tego się nie da.

 

Docieplenie domu Lubin

Docieplenie domu to podobny, ale trochę inny temat niż ocieplenie. Fachowo rzecz ujmując o dociepleniu domu mówimy wtedy, gdy na już ocieplony budynek dokładamy docieplenie.

W naszej hurtowni budowlanej nazywamy to „dociepleniem na docieplenie” – gdyż i tak większość Klientów stosuje nazwę docieplenie domu w kontekście wykonania ocieplenia po raz pierwszy.

Do rzeczy – decyzję o dociepleniu domu kolejną warstwą ocieplenia można podjąć tylko i wyłącznie po specjalistycznej analizie wykonanej przez osobę z uprawnieniami budowlanymi.

Jest to bardziej skomplikowany proces do którego należy przygotować ocenę stanu technicznego. Docieplenie domu w Lubinie wiąże się ze sprawdzeniem aktualnego stanu ocieplonej elewacji, jego układu, podłoża. Należy zapoznać się z jego dokumentacją techniczną i często – wykonać odkrywki.

 

Termomodernizacja Lubin

Termomodernizacja to pojęcie o wiele szersze niż ocieplenie budynku. Co prawda – powyższe są elementem termomodernizacji.

Termomodernizacja Lubin ma na celu zmniejszenie zapotrzebowania na energię cieplną budynku. Pod tym pojęciem kryje się ogół prac, takich jak:

– wymiana stolarki okiennej

– wymiana drzwi

– modernizacja systemu CO

– wymiana (jeżeli konieczna) systemu grzewczego

– fotowoltaika

Termomodernizacja jest szerokim pojęciem o którym więcej dowiesz się na stronie naszego partnera – CAPAROL.